O dealerství

Společnost OPPORTUNITY, s.r.o. byla založena v roce 1992 jako autorizovaný dealer motocyklů zn. Yamaha. V roce 1994 společnost OPPORTUNITY, s.r.o. získala dealerství osobních a užitkových automobilů zn. RENAULT a jako Renault partner otevřela svou provozovnu v Brně - Husovicích.

Po úspěšném vykročení na automobilový trh v brněnském regionu a s přibývajícím počtem klientů vyvstala otázka zvýšení kapacity servisních a prodejních prostorů. Vybudování nového autocentra v Brně - Líšni a získání statutu Renault - koncesionář v roce 1997 umožnilo představit a nabídnout zákazníkům celou modelovou řadu vozů Renault. V letech 2000 - 2002 pokračovalo rozšiřování služeb o novou klempírnu a Centrum užitkových vozů, zaměřené na představení ucelené výrobní řady v tomto segmentu . V roce 2003 byl zahájen prodej ojetých vozů, který se v dubnu 2004 rozšířil o projekt " Renault - Ojeté vozy se zárukou".

Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků jak při nákupu, tak i při následném servisu vozů, si společnost OPPORTUNITY udržuje vysoký standard kvality svých služeb, což dokazují přední umístění v žebříčku hodnocení importérem Renault ČR, a.s.. Tato hodnocení jsou vypracována na základě ohlasů Vás, našich zákazníků a umožnila získat společnosti Opportunity prestižní ocenění - Certifikát kvality servisních služeb.

Všechna tato ocenění jsou pro pracovníky společnosti OPPORTUNITY zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování svých znalostí a dovedností ve prospěch Váš a Vašich přání.

 

Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios