O dealerství

Společnost OPPORTUNITY, spol. s r.o. byla založena v roce 1991 a již více jak čtvrt století se soustředí na prodej a servis osobních a užitkových automobilů značek RENAULT a Dacia

Již v roce 1997 vybudovala pro svoji dynamicky rostoucí klientskou základnu autocentra v Brně – Líšni a získala statut Renault - koncesionář.
V letech 2000 - 2002 pokračovalo rozšiřování služeb o novou klempírnu a Centrum užitkových vozů, v roce 2003 byl zahájen prodej ojetých vozů, který se v dubnu 2004 rozšířil o projekt " Renault - Ojeté vozy se zárukou".
Díky maximálnímu úsilí o plnou spokojenost svých zákazníků jak při nákupu, tak i při následném servisu vozů, si společnost OPPORTUNITY udržuje vysoký standard kvality svých služeb, což dokazují přední umístění v žebříčku hodnocení importérem Renault ČR, a.s..
Tato hodnocení jsou vypracována na základě ohlasů Vás, našich zákazníků a umožnila získat společnosti OPPORTUNITY prestižní ocenění - Certifikát kvality servisních služeb.
Všechna tato ocenění jsou pro nás, tým společnosti OPPORTUNITY, zavazující a motivující ke stále většímu zdokonalování námi poskytovaných služeb, protože Vy - náš klient - jste u nás vždy na prvním místě.
Prodáváme vozy značek